VEZESSÉK BE A CSALÁDI ENERGIAHATÉKONYSÁGI KEDVEZMÉNYT!

Környei Balázs András – Momentum

A Fidesz hazudott az embereknek és mindenkit átvert azzal, hogy a rezsicsökkentés fenntartható. Ehelyett most rezsinövelést akaszt mindenki nyakába. A rezsicsökkentés hazug ígérete és ámítás helyett az emberek megoldást várnak, amivel el tudják kerülni a hatalmas rezsiszámlákat.

Momentum javaslata az, hogy aki vállalja, hogy a jövőben energetikai korszerűsítést hajt végre, előre kapjon állami támogatást a most megemelkedő rezsiösszegek kifizetésére.

Hirdetünk

Elektromos hálózatok felújítása a kevesebb energiafogyasztás érekében legyen az panel, tégla, vagy vályog épület

A CSEK esetében amennyiben az ingatlan tulajdonosa egy szolgáltatón keresztül önerő nélküli energiahatékonysági fejlesztést végez (ESCO), az átlagfogyasztás feletti rezsiköltségeket az állam egy szerződéses konstrukció keretében meghitelezi, előfinanszírozza a fogyasztóknak (egy energiatakarékossági számlán írja jóvá).

A most is létező, energetikai korszerűsítésre is felvehető otthonfelújítási támogatást bővítsék ki, hogy azok is igénybe tudják venni, akik nem nevelnek gyermeket.

Olvasd el a Momentum 3+1 pontos rezsi-mentőcsomagját!

BK Közéleti hírek Budapestről

  • Helmut véleménye – „Találtunk forrást, de mi van a többi fülke mögött?”
    by Budapest on 2025.08.13. at 09:08

    Úgy látom, megtalálták Lázár János közel 200 millió forintos külön adózó jövedelmének forrását: eladta a Divatcsarnok Projekt Zrt.-ben lévő 10%-os részesedését. Ez kemény pénz, meg kell hagyni. De én csak állok itt a kolbásszal a kezemben, és azon töröm a fejem, hogy ha ez most tiszta sor és dokumentált, mi van a többi sor mögött? A Helmut véleménye – „Találtunk forrást, de mi van a többi fülke mögött?” bejegyzés először BK-én jelent meg.

  • Helmut és a kolbász – békemenetes krónika
    by Budapest on 2025.08.12. at 06:55

    Úgy döntöttem, megnézem magamnak ezt a híres Békemenetet. Nem politikai ügyből, hanem mert hallottam, hogy itt állítólag remek a kolbász és a sör. Gondoltam, ha már fél Magyarország itt van, én sem maradok ki. Fogtam hát a kedvenc sült kolbászomat, és úgy tartottam a kezemben, mintha diplomáciai igazolvány lenne. Ahogy sétáltam a Parlament felé, mindenhol A Helmut és a kolbász – békemenetes krónika bejegyzés először BK-én jelent meg.

  • Szarmata sírokat találtak a régészek Mórahalmon
    by Budapest on 2025.07.27. at 14:37

    Szarmata sírokat találtak a Móra Ferenc Múzeum régészei a Szeged-Csanádi Egyházmegye leendő oktatási és sportkomplexumának két készülő műfüves focipályájának helyén Mórahalmon – közölte a közgyűjtemény régészeti osztálya közösségi oldalán pénteken. A Csongrád-Csanád vármegyei kisvárosban készülő két műfüves focipálya földmunkái során sírok, gödrök és árkok kerültek elő. A lelőhelyen a 3. század végén temetkező szarmaták sírjait A Szarmata sírokat találtak a régészek Mórahalmon bejegyzés először BK-én jelent meg.

  • Orbán Viktor beszéde – Tusványos 2025 – HírTV
    by Budapest on 2025.07.27. at 13:58

    A Orbán Viktor beszéde – Tusványos 2025 – HírTV bejegyzés először BK-én jelent meg.

  • Bencsik aparatcsik akár kettőt is szervezne
    by Budapest on 2025.07.25. at 10:54

    Bencsik András, a Demokrata főszerkesztője tavasszal többször kritizálta a kormánypártot, a vereséget sem tartotta kizártnak, de ma már úgy látja, hogy nem kell aggódniuk a 2026-os választás miatt, azt magabiztosan behúzza majd a Fidesz, derült ki a 444.hu videóinterjújából, amit a Tusványoson készített. Egy mondatát ragadnám ki, az amúgy gyermeteg viselkedéséből: Ha a fiatalok körében nem is A Bencsik aparatcsik akár kettőt is szervezne bejegyzés először BK-én jelent meg.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.